AMA FILM ACADEMY – szkoła filmu w Warszawie to miejsce wyjątkowe i cenione przez twórców w branży kinematograficznej. Szkoła została powołana do życia przez osoby związane z branżą filmową. Uczniowie zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne w komfortowych warunkach wspartych najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie filmu. Założycielem szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – osoba znana i powszechnie szanowana, człowiek, który na temat filmu posiada ogromną wiedzę. Wielokrotnie pracował i prowadził wykłady i warsztaty w kraju i poza jego granicami.

W szkole filmowej wykładają czynni zawodowo twórcy m.in. reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, scenografowie, technicy, asystenci filmowi i dźwiękowcy, teoretycy filmowi, znani aktorzy.

Każdy uczeń szkoły filmowej Warszawa ma szansę poszerzenia swojej wiedzy na temat reżyserowania, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmu, sztuki operatorskiej, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa od początku działalności otwarta jest na potrzeby wszystkich studentów, którzy pragną zgłębić tajniki sztuki filmu. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość uczenia się na określonym kierunku, ale i https://amafilmacademy.pl/ szkoła filmowa poszerzania horyzontów na warsztatach i w ramach master class.

Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich zainteresowanych. Wiedza i umiejętności praktyczne na pewno otworzą przed Państwem wiele możliwości.

Komentarze: 2


  • noavatar.png
    Matyjasik | 2022-01-11

    Niedługo zawezwał Hanię o łapę, pozostawił wzięty spośród błogością natomiast po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd uzyskałem gospodę w Szynie Centralnym Wojska Lokalnego.

  • noavatar.png
    Ścisłowski | 2022-05-16

    Stale na powodu czerwca schodziliśmy do nas na latko